NIEDZIELA 25. 09. 2022                            DWUDZIESTA SZÓSTA ZWYKŁA

8.00   Za ++ Franciszkę Widenka w 30 rocznicę śmierci, męża Ryszarda, syna Roberta, Albinę i Henryka Bizoń, Eugenię             i Mariana Gajdosz, Dominika Galusek, Elżbietę Adamczyk, Leona Fica, Brunona Staniczek, dusze w czyśćcu.

10.30   Za ++ Marię Wojaczek w rocznicę śmierci, męża Juliusza, dusze w czyśćcu cierpiące.

14.00   Do Opatrzności  Bożej przez wstawiennictwo MBNP w intencji mamy, babci i prababci Anny Szczeponek z okazji 80            urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla            Solenizantki i całej rodziny (Te Deum).

16.00   Za ++ Marię, Franciszka Szczyrba, Jana, Franciszkę Staszek, Eugeniusza, Alfreda Glenc, dusze w czyśćcu            cierpiące.

PONIEDZIAŁEK 26. 09. 2022                     Dzień powszedni

7.00   Za ++ Ernesta Tkaczyk, rodziców, dziadków, dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00   Za + Czesława Okoń, dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK 27. 09. 2022                             Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera

7.00   Za ++ Zofię, Roberta, Ewę, Mariana Ochman Janinę, Stefana, Wiesława Polak, Irenę Wojak, dziadków z obu stron,            ++ z rodzin Ochman, Polak, Kulej, dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00   Za ++ Ignacego, Krzysztofa Zając, ++ z rodzin Zając, Marcinek, Bujok, Herman, dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA 28. 09. 2022                                 Wspomnienie św. Wacława, męczennika

7.00   Za + Stanisława Szenk w 5 rocznicę śmierci, dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK 29. 09. 2022                          Święto świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela

7.00   Za + ojca Floriana Adamczyka we wspomnienie dnia urodzin, dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00   Za ++ Ireneusza Twardzik, ojca Henryka, dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK 30. 09. 2022                               Wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła

7.00   Za ++ Tadeusza Durczok, Kazimierę, Jana Taczała, ++ dziadków, dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00   Za ++ Gertrudę  Szczeponek, 2 mężów Jana i Franciszka, Annę i Antoniego Kubiniok, dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA 01. 10. 2022                             PIERWSZA MIESIĄCA

7.00   W intencji czcicielek i czcicieli Niepokalanego Serca NMP naszej parafii

17.00   Za ++ Jana Gardian, Anielę Staszek, dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA 02. 10. 2022                          DWUDZIESTA SIÓDMA ZWYKŁA

8.00   W intencji Parafian.

10.30   Za ++ Eugeniusza Matuszczyk, rodziców Monikę i Alojzego, ++ z rodziny, Jana i Annę Szulik, syna, ++ z pokrewieństwa, Józefa Przybyła.

16.00   Za ++ męża Antoniego Szyrocki w 3 rocznicę śmierci, rodziców, teściów, dusze w czyśćcu cierpiące.