PIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA - 05. 02. 2023.

• Kancelaria parafialna czynna będzie w tym tygodniu we wtorek od 18.00 do 19.00 oraz w piątek od 8.00 do 9.00.
  • W czwartek na godz. 17.00 zapraszam dzieci naszej parafii na Mszę św. szkolną. Od godz. 16.30 zapraszam dzieci do spowiedzi św.
  • Dziękuję za dzisiejszą ofiarę, zebraną w czasie Mszy św., która jest przeznaczona na potrzeby naszej archidiecezji, na utrzymanie, remont i działalność domów rekolekcyjnych.
  • Dziękuję również za wszystkie wpłaty (darowizny) dokonane na konto bankowe parafii w minionym tygodniu, jak również przez cały miesiąc styczeń br.
  • Ofiara zbierana za tydzień w czasie Eucharystii, będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.
  • Dziękuję osobom, które wczoraj, sprzątały nasz kościół oraz jego otoczenie. W najbliższy sobotę, proszę o to członków rodzin panów Arkadiusza i Zenona Czyż, Ryszarda Wieja, Edwarda Dudzic, Mirosława Marek i Dariusza Woźnica.
  • Serdecznie zachęcam do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego, którego cena wynosi 10 złotych.
  • Dzieciom polecam lutowy numer Małego Gościa Niedzielnego w cenie 7 złotych.