DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA ZWYKŁA - 25. 09. 2022 r.

• Dzisiaj, w niedzielę, 25 września br., w naszym kościele odbywa się spis kandydatek i kandydatów do naszej nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Proszę, po Mszy św., ministrantom wrzucić do koszyczków przygotowaną karteczkę z zapisanymi przez siebie osobami (kandydatkami i kandydatami). Osoby, które zbiorą najwięcej głosów, zostaną zapisane na „liście wyborczej”. Wybory do naszej nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej odbędą się w przyszłą niedzielę, dnia 02. października br.
  • Kancelaria parafialna, w tym tygodniu, czynna będzie tylko w piątek od godz. 8.00 do godz. 9.00.
  • W czwartek, na godz. 17.00, na Mszę św. szkolną, zapraszam dzieci naszej parafii. Od godz. 16.30 zapraszam dzieci do spowiedzi św.
  • W czwartek również, na godz. 18.00, do kościoła, zapraszam rodziców dzieci z trzeciej klasy, które przygotowują się do swojej pierwszej spowiedzi św. i pierwszej komunii św.
  • Dziękuję bardzo serdecznie za wszystkie ofiary złożone dzisiaj, w czasie Mszy św., które są przeznaczone na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.
  • Ofiara zbierana w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na nasze Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach.
  • Dziękuję również za wszystkie wpłaty (darowizny) dokonane na konto bankowe parafii w minionym tygodniu.
  • Dziękuję osobom, które wczoraj sprzątały nasz kościół oraz jego otoczenie. W najbliższą sobotę, proszę o to członków rodzin pani Ewy Ziętek oraz panów Jana Mrozek, Józefa i Franciszka Przybyła, Andrzeja Sosna i Henryka Władarz.
  • Zachęcam bardzo serdecznie do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego. Dzieciom polecam październikowy numer Małego Gościa Niedzielnego.