W niedzielę, 14 sierpnia 2022r., Mszą św. o godz.18.00, odprawioną na Wzgórzu Bożego Miłosierdzia oraz I. i II. częścią Dróżek Maryjnych odprawionych po jej zakończeniu i przeniesieniem figury Matki Bożej Zaśniętej do kościoła – rozpoczeliśmy przeżywanie naszych tegorocznych Uroczystości Odpustowych i Jubileuszu 555-lecia naszego parafialnego kościoła. Na zakończenie tych uroczystości, został poświęcony znajdujący się przy kościele (od strony ulicy Powstańców Śl.) obelisk. W poniedziałek, 15.08. br., przeżywaliśmy III część Drużek Maryjnych oraz uroczystość odpustową ku czci Matki Bożej Wniebowziętej i Jubileusz 555-lecia istnienia naszego kościoła pod przewodnictwem ks. Arcybiskupa Wiktora Skworca w czasie Mszy św. o godz. 10.30.